YJ Прикажи копродукции, ООД
086-755-21380510
sales@popjn.com
Various Cardboard Display stand
Various Cardboard Display stand
Innovative Cardboard Display Stand
Innovative Cardboard Display Stand
Dump Bins – Ideal for Creating Impulse Purchases
Dump Bins – Ideal for Creating Impulse Purchases
Cardboard Hook/Cosmetic Display Stand
Cardboard Hook/Cosmetic Display Stand
Mailer Shpping Box
Mailer Shpping Box
Magnetic Gift Box
Magnetic Gift Box

Вашиот портал во Кина за
сите свои картон дисплеи и ПОТРЕБИ пакување.

The Ultimate Прилагодено Поп Прикажи ги & Packging Производител На YJ дисплеј, ние нудат експерт дизајн и производство на иновативни, високо квалитетни картон поп дисплеи и специјалитет пакување. Секој картон ПОС стојат и кутии може да се целосно направени персоналните со бескрајни материјали за да изберете од. Истражуваат сите различни дисплеј и пакување решенија кои ги нудиме. Нашите стручни дизајн тим нудиме целосен пакет на услуги, вклучувајќи 3D анимација и печатење, концептуални, индустриски и целокупна дизајн, графички дизајн и прототипови - во рок од 72 часа од приемот на уметнички дела / dielines.

КИНА Прикажи ги & ПАКУВАЊЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ

Нашата политика на компанијата е постојано да се реинвестираат во нови и поефикасни опрема, соодветно подготвуваат работна сила, нашето производство е опремен со голем формат печатење притиска на state-of-the-art. Нашиот персонал контрола на квалитетот на управување со производството во текот на секој чекор и е за сите квалитет одобрен пред да биде пренесен и доставени до нашите клиенти.
5002
5001
5004
5003
5005
ГИ НАШИТЕ КЛИЕНТИ
СТАПИ ВО КОНТАКТ
За да разговараат за вашите барања, ве молиме контактирајте со нас сега.
Телефон: (00) 86-755-21380510 | e-mail: sales@popjn.com
YJ Прикажи копродукции, ООД

B1 Building,No.
4 Yangchong Road,Baoan District,
Shenzhen, 518127 PR.China.
086-755-21380510
086-18565743800
sales@popjn.com
ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ
How Blister Packaging to streaml...
Shipping is a key consideration ...
What Is The Personalized Print C...
Postcard make a big impact with ...
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.