YJ Display Co, Ltd
086-755-21380510
sales@popjn.com
Various Cardboard Display stand
Various Cardboard Display stand
Innovative Cardboard Display Stand
Innovative Cardboard Display Stand
Dump Bins – Ideal for Creating Impulse Purchases
Dump Bins – Ideal for Creating Impulse Purchases
Cardboard Hook/Cosmetic Display Stand
Cardboard Hook/Cosmetic Display Stand
Mailer Shpping Box
Mailer Shpping Box
Magnetic Gift Box
Magnetic Gift Box

Porta juaj në Kinë për
të gjitha tregon tuaj karton dhe paketimin nevojat.

Ekran Ultimate Custom Pop & PACKGING Prodhuesi Në YJ Afisho, ne duke ofruar dizajn të ekspertëve dhe prodhimit të reja, me cilësi të lartë tregon karton Logo dhe paketimin specialiteti. Çdo pos kartoni qëndrojë dhe kuti mund të bëhen plotësisht të personalizuar me materiale të pafundme për të zgjedhur nga. Explore të gjitha Display & Packaging zgjidhjet e ndryshme që ne ofrojmë. Ekipi ynë projektimit ekspertëve ofrojnë një suitë të plotë të shërbimeve, duke përfshirë 3D animacion dhe shtypje, dizajn konceptuale, industrial dhe strukturore, dizajn grafik, dhe prototypes - brenda 72 orëve nga marrja e artwork / dielines.

CHINA DISPLAY & Packaging Prodhuesi

Politika jonë kompanisë është që vazhdimisht të riinvestojmë në pajisje të reja dhe më efikas, përgatitur punës në përputhje me rrethanat, prodhimi ynë është i pajisur me shtet-e-artit-shtyn të mëdha format shtypjen. Stafi ynë e kontrollit të cilësisë të menaxhuar prodhimin gjatë çdo hap dhe është e gjitha me cilësi të miratohet para se të dërguar dhe dorëzuar për klientët tanë.
5002
5001
5004
5003
5005
Plotësojnë klientët tanë
Merrni në kontakt
Për të diskutuar kërkesat tuaja, ju lutemi na kontaktoni tani.
Telefon: + (00) 86-755-21380510 | email: sales@popjn.com
YJ Display Co, Ltd

B1 Building,No.
4 Yangchong Road,Baoan District,
Shenzhen, 518127 PR.China.
086-755-21380510
086-18565743800
sales@popjn.com
LAJMET E FUNDIT
How Blister Packaging to streaml...
Shipping is a key consideration ...
What Is The Personalized Print C...
Postcard make a big impact with ...
NA KONTAKTONI
Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.