Rreth Nesh - YJ Display Co, Ltd
YJ Display Co, Ltd
+ (00) 86-755-21380510
sales@popjn.com
Rreth nesh
YJ Afisho një kompani entuziast përkushtuar për të siguruar tregon të reja dhe të ndryshme pop për konsumatorët. YJ Display është edhe projektuesi & Prodhuesi kontrollin proceset gjithë në shtëpi. Ne paguar përpjekjet në çdo procedurë të prodhimit për të siguruar të gjitha produkt janë nën cilësi të mira, që na bëjnë si një furnizues i sinqertë e disa kompani të famshme, të tilla si P & G, Disney, Wal-MARTand kështu me radhë, Si një dizajn inovativ dhe kreativ udhëhequr biznesin, nëse kjo është një dizajn industrial apo pakicë paketimin, një promovuese (POS) ekran ose në një tjetër projekt inovativ, ne jemi këtu për të ndihmuar. Tuaj corrugated POP display zgjidhje mund të dorëzohen sheshtë e mbushur, ose si një shfaqje para-mbushur valëzuar çfarëdo përshtatet qëllimit tuaj më të mirë.
Rreth nesh
Me kuptimin se klientët të bëjnë vendimet e blerjes në masë të madhe të bazuar në perceptimin e produktit dhe pamjen, ne besojmë fuqishëm se bizneset e mëdha apo të vogla duhet të kenë qasje në mundësi të barabarta, kur të marketingut products.we tyre mund të ju ofrojnë të qëndrueshme, zgjidhje efektive për të përmbushur objektivat tuaja mbi me kosto më efektive, kohë mënyra efektive dhe burimeve efektive.
Rreth nesh
Merrni në kontakt
Për të diskutuar kërkesat tuaja, ju lutemi na kontaktoni tani.
Telefon: + (00) 86-755-21380510 | email: sales@popjn.com
YJ Display Co, Ltd

4B, No.19 Building,
Hongrui Kopshti,
Nanshan Qarkut,
Shenzhen 518054
PR China
86-18565743800
sales@popjn.com
LAJMET E FUNDIT
The usual way of delivery for ca...
How to choose a Cat Scratcher bo...
How to extend the service life o...
Four types of cardboard display ...
NA KONTAKTONI
Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.